Головна » 2018 » Лютий » 26 » ХХVI Чемпіонат Кіровоградської області зі спортивного туризму.
11:25
ХХVI Чемпіонат Кіровоградської області зі спортивного туризму.

23-24 лютого 2018 року в м. Бобринці відбувся ХХVI Чемпіонат Кіровоградської області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях. Наш Центр дитячої та юнацької творчості представляв Голованівський район. Всього на змагання приїхало більше 150 спортсменів, за звання найкращих змагалася 31 команда, 12 команд старшої вікової категорії та 19 молодшої. Як завжди на дистанції було гаряче, емоції зашкалювали.  Команда наших туристів ДАІ (Меланич Дмитро, Христич Анна, Тернова Олена, Саричева Діана), керівник Дудкін А.І., посіла ІІ місце в командному заліку серед старших команд, а в особистій першості ІІ місце виборола Христич Анна. Команди ДАІ – І та ДАІ – ІІ посіли 11 та 7 місця серед молодших команд.

Переглядів: 67 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 0.0/0