Головна » 2015 » Квітень » 7 » Ми на всеукраїнських конкурсах.
22:30
Ми на всеукраїнських конкурсах.

     Весною все навкруги починає розквітати. Так і в нашому Центрі дитячої та юнацької творчості. Взимку діти відправляли свої роботи на виставки, педагоги на конкурси методичних розробок, а навесні почали надходити результати з Всеукраїнських виставок та конкурсів.

     Дейнега Катерина, вихованка гуртка «Вироби зі шкари», керівник Лавренюк Н.В., нагороджена Подякою Національного еколого-натуралістичного центру за «Цікаве композиційне рішення» у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці “Новорічна композиція” за роботу «Новорічний оберіг».

     Лісовенко К.О. та Лісовенко О.П. здобули ІІІ місце на  Всеукраїнському конкурсі «Позашкільних педагогічних читань-виставці видавничої продукції з питань позашкільної освіти» в номінації «Модернізація змісту позашкільної освіти»

     Бевз Дмитро, вихованець гуртка «Умілі руки», керівник Терьохіна І.М., став переможцем Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» за роботу «Їхали козаки».

     Методична розробка Лісовенка К.О. і Лісовенко О.П. «Методичні рекомендації по організації дитячого відпочинку у наметовому таборі» посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти.

      Програма гуртка «Слідопит-розвідник», автор Лісовенко К.О., отримала ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі навчальних посібників та програм з еколого-натуралістичного напрямку позашкільної освіти.

      Гавриленко Яна, вихованка гуртка «Флористика», керівник Гавриленко В.О., на фінальному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії» в Києві отримала диплом ІІ ступеню за свою роботу «Прибульці з холодного Енцеладу». 

Гавриленко Яна зі своєю роботою

 

Члени жюрі та організатори конкурсу

Яна вручила свій сувенір члену жюрі Анатолїю Васильовичу  Гайдамаці.

Дівчата з Кіровоградщини з першим космонавтом незалежної України Леонідом Костянтиновичем Каденюком

Переглядів: 167 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]