Головна » 2017 » Грудень » 13 » Наука, техніка і ми.
18:12
Наука, техніка і ми.

     06 грудня 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості зібралися вихованці середньої та старшої вікової категорії на традиційний конкурс «Наука, техніка і ми». До нього вихованці гуртків ЦДЮТу готувалися майже два місяці. Спочатку педагоги разом з дітьми ходили на екскурсії на Побузький феронікелевий комбінат, потім проводилося жеребкування між командами які подали заявку на участь у змаганнях. Капітани тягнули жеребки з назвою цеху комбінату, який вони будуть презентувати. І почалася тривала підготовка. Діти зустрічалися з представниками своїх цехів, дізнавалися про тонкощі роботи людей та обладнання, вивчали схему виробництва феронікеля та фото і відео матеріали роботи ПФК.

      Такий конкурс проводиться вже не вперше. Завдяки плідній співпраці з Побузьким феронікелевим комбінатом, в особі генерального директора Безпалова Олега Леонідовича, завдяки підтримці працівників ПФК, діти пізнають багато нового, отримують профорієнтацію, вчаться раціонально мислити.

      Під час конкурсу всі команди виконували шість завдань. Діти відповідали на питання, презентували цехи комбінату, надавали раціоналізаторські пропозиції, розбиралися зі схемами виробництва та виконували практичні завдання.

Незалежним журі були представники комбінату:

Ралко С.М. – головний інженер ТОВ ПФК;

Зуєв І.О. – директор з загальних питань ТОВ ПФК;

Фомін О.М. – голова профспілкового комітету ТОВ ПФК;

Верхогляд Ю.В. – директор Благодійного фонду «Розвиток Побужжя».

І місце посіла команда «Winners» від гуртка «Англійська мова», керівник Маслєй Є.М..

ІІ місце розділили команди «Маска», гурток Театральна студія «Дзеркало», керівник Трубіна З.Д. та «ДАІ», гурток «Юний турист», керівник Дудкін А.І..

ІІІ місце посіла команда «Агенти 007», гурток «Хореографія», керівник «Арсланян Т.В..

      Переможці отримали апетитний торт, а всі учасники поласували мандаринами від представників комбінату.

Переглядів: 326 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]