Головна » 2019 » Лютий » 15 » Результати конкурсу "Керівник гуртка 2019".
11:39
Результати конкурсу "Керівник гуртка 2019".

     13 лютого 2019 року відбулися очні тури обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінаціях керівник військово-патріотичного гуртка та керівник туристсько-краєзнавчого гуртка. Місцем проведення конкурсних змагань став комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області». Цей вибір невипадковий, адже саме на базі закладу освіти успішно впроваджується військово-спортивний профіль навчання

     Представлення учасників конкурсу і членів журі здійснила секретар оргкомітету конкурсу Міцай Ю.В.На всіх етапах виступи учасників оцінювало журі, до складу яких увійшли методичні та педагогічні працівники закладів освіти області, серед яких лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» Савенко С.І. та призер Всеукраїнського етапу конкурсу «Джерело творчості» Кизименко В.О.

     Після завершення вступної частини було проведено жеребкування, що дало початок очному туру, у ході якого конкурсанти змагалися у двох випробуваннях:

  1. самопрезентація “Моє педагогічне кредо”;
  2. проведення фрагменту заняття з учнями.

     Найбільш цікавою формою змагань стали фрагменти занять з дітьми. Педагоги-позашкільники проявили свою майстерність у моделюванні різних форм і методів занять гуртків як туристичного так і краєзнавчого профілів: опрацювання елементів подолання технічних етапів з пішохідного туризму, навичок орієнтування та правил безпеки, простих і доступних методів краєзнавчих досліджень підчас мандрівок.

     За результатами заочного та очного турів журі встановило, що серед педагогів туристського напрямку наш керівник гуртка «Юний турист», Дудкін Анатолій Іванович, показав ІІ-й результат та став лауреатом у номінації «Вірність традиціям».

     Вітаємо!!!

Переглядів: 66 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]