Головна » 2017 » Вересень » 29 » Стартував педагогічний марафон до 100 річчя Василя Сухомлинського.
08:56
Стартував педагогічний марафон до 100 річчя Василя Сухомлинського.

     25 вересня 2017 року у м. Благовіщенське урочисто стартував обласний педагогічний марафон "Штрихи до портрета Василя Сухомлинського", який триватиме рік. Завершиться він у вересні 2018 року у с. Павлиш напередодні відзначення 100-річчя від дня народження великого Добротворця.

      В урочистому відкритті Марафону взяли участь учні, їхні батьки, педагогічні колективи навчальних закладів Благовіщенського, Вільшанського, Гайворонського та Голованівського районів, які презентували досвід творчого впровадження однієї із провідних ідей науково-педагогічної спадщини Василя Сухомлинського «Виховання громадянина-патріота в системі ціннісних орієнтацій».

    Делегація Голованівського району підготувала тематичну виставку напрацювань педагогічних працівників району на тему: «Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського для формування здоров’язберігаючих компетентностей школярів». Побузький центр дитячої та юнацької творчості в особі директора ЦДЮТ К.О.Лісовенка та заступника в особі О.П. Лісовенко презентували виставку дитячих робіт відповідної тематики.

 

Переглядів: 77 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]