Головна » 2013 » Грудень » 31 » УРА!!! НОВИЙ РІК
21:47
УРА!!! НОВИЙ РІК

      З 25 грудня у Центрі дитячої та юнацької творчості розпочалися Новорічні вистави. До проведення свят залучився майже весь колектив закладу. Було підготовано дві вистави. Розпочала новорічний марафон «Новорічна пригода в країні Мрієлюбів», яку підготували вихованці театральної студії «Дзеркало», керівник Трубіна З.Д.. Ця вистава демонструвалася чотири рази. Для п’ятих, шостих, третіх і четвертих класів та для дітей працівників Побузької підстанції. Але свято неможливо підготувати одному педагогу. Маслєй Є.М. і Пастушенко Є.М. проводили цікаву ігрову програму, Третякова О.Є. підготувала костюми і готувала акторів до виходу на сцену. Турпак С.А. і Гілічук В.А. забезпечували підготовку залу та координували рух дітей у роздягальні.

     27 грудня для вихованців перших та других класів проводилася цікава вистава «В гостях у Ялинки», яку підготували вихованці гуртка «Ляльковий театр», керівник Полянецька Т.О.. У виставі були задіяні ніжні «сніжинки», вихованці гуртка «Хореографія», керівник Міняйло І.С. і проводилося безліч цікавих новорічних ігор.

Силами керівників гуртків Вєтрової О.В., Терьохіної І.М., Пастушенко Е.М. і Алешкевич Ю.П. була чудово прикрашена глядацька зала. Доброзичливо пригощали чаєм дітей працівники обслуговуючого персоналу Тарама О.Ф. і Меланич О.М., робітник Івахнюк П.П., як Джин виконував забаганки щодо виготовлення декорацій і атрибутів. А керівник гуртка «Естрадний спів», Цьосенко Ю.М., забезпечував музичний супровід всіх свят і організовував дітям запальні дискотеки.Переглядів: 314 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]