Головна » 2015 » Листопад » 18 » Відповіді на питання районного синхрону
16:35
Відповіді на питання районного синхрону

Питання заочного туру.

 

  1. На початку XIX ст. в Англії склалися правила ідеального джентльмена. Що, згідно цих правил, джентльмен повинен був змінювати 6 раз на день? (перчата)

 

  1. Якщо він встигає торкнутися землі, то одразу набуває статусу та цінності, а якщо не встигає, то він – ніщо та нічого не вартий. Назвіть його. (метеорит)

 

  1. Близько 100 років тому за допомогою цього у шведів в Граденбурзі проходили вибори бургомістра. Претенденти на посаду сідали навкруги столу та клали на нього бороди. Посередині стола розміщували Це. Бургомістром обирався той, чию бороду обирало ЦЕ. Так хто їх обирав? (воша)

 

  1. Весь світ облетіла звістка про народження шотландської овечки Доллі, зачатої в пробірці. А яку тварину примудрилися зачати у пробірці та призвести на світ у 2007 р. у Тайланді? (слоненя. Тайланд-батьківщина слонів)

 

  1. Армейские звания в порядке старшинства таковы: лейтенант, старший лейтенант, капитан, майор, подполковник, полковник. Почему звания высшего офицерского состава (генерал-майор, генерал-лейтенант, генерал-полковник) идут в другой последовательности? (Согласно количеству звезд на погонах)

 

  1. Одна невтішна вдова наказала вибити на могилі свого чоловіка напис: «Моя печаль так велика, что я не могу вынести её». Пройшов час, вона вийшла заміж. У зв’язку з цим до попереднього напису додали ще одне слово. Яке? (… одна)

 

  1. Сліпий побачив зайця, а безногий спіймав його. Назвіть це одним словом. (брехня)

 

  1. Які  мирні кораблі  мають не капітанів, а командирів? (космічні)

 

9.               У республіці  Конго була виготовлена монета, на якій був зображений маяк. Особливістю цієї грошової одиниці є те, що її важко загубити. Чому? (вона світиться в темряві)

 

10.           Гренландський парламент нарешті видав закон про заборону водіння у нетверезому стані… Чого? (собачої упряжі)

 

11.           У Росії  цей мінерал назвали гірським льодом. В одному з давніх рукописів він називається  «фитильным камнем». Його назва грецькою означає «неугасимый, неразрушимый». А як ми його називаємо зараз? (асбест)

 

12.           Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон. Чому планети названі саме у такому порядку? (По мірі удалення планети від Сонця)

 

13.           Весняний – Арктур, Денебола и Спика, зимовий – Бетельгейзе, Процион і Сириус, літньо-осінній – Вега, Денеб і Альтаир. Яким словом  називаються ці групи зірок? (трикутник)

 

14.           Коли європейці привезли її на Таїті, то остров’яни, які ніколи раніше не бачили подібного, назвали її свинею із зубами на голові. Як її називаємо ми? (Корова (коза)

 

15.           В гірській Шорії овець стрижуть два рази на рік: весною та восени. З весняної шерсті в’яжуть рукавиці, светри, носки, а осіння йде тільки на войлок. Чим вона відрізняється від весняної? (більш брудна)

 

16.           Як ви вважаєте, чому птахи для відльоту восени вибирають холодний день, а весною прилітають обов’язково у теплий? (вибирають супутний вітер)

 

17.           Процес кристалізації   льоду іде з виділенням тепла. Тому восени часто можна побачити на тонкому льоду гріючихся… Кого? (птахів, наприклад, ворон)

 

18.           Кожної осені іспанські селяни великими літерами пишуть на боках своїх корів слово «vaca» (корова). Навіщо? (Щоб їх ненавмисно не підстрелили мисливці, бо відкривається сезон полювання.)

 

19.           У лелеки – 2, у грача – 3, у колібрі – 200. Чого? (помахів крил в секунду)

 

20.            Постіль – це те, що стелють. Простиня – це те, що простирають, розкладують. Покривало – це те, чим покривають. А що ж серед сучасних постільних приналежностей  натягують? (наволочка – наволакують на подушку)

Переглядів: 212 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]