Головна » 2017 » Листопад » 23 » Зустріч з учасником АТО.
17:24
Зустріч з учасником АТО.

        21 листопада 2017 року у приміщенні селищної бібліотеки відбулася зустріч вихованців секції «Історія України» Наукового товариства учнів «Еврика» Малої академії наук України, керівник Свінціцька А.П., яке працює у Побузькому центрі дитячої та юнацької творчості, з учасником бойових дій на сході України Чабанюком І.М. Крім цього діти послухали вірші, присвячені цим подіям. Авторами віршів є мешканці нашого селища Гончарук Ліна Михайлівна та Кошовий Олексій Анатолійович. Відбулося знайомство з письменницею-аматором Мороз Дарією. Вона також прочитала свої вірші на патріотичну тематику і презентувала свою нову книгу.

Такі зустрічі сприяють більш ефективному вихованню підростаючого покоління. Ось що думають про зустріч вихованці:

Докійчук Віктор: Мені дуже сподобалась зустріч з учасником АТО Чабанюком Ігорем Миколайовичем. Я був здивований його мужністю та героїзмом, але під час зустрічі мене переслідувало дуже дивне почуття. До кінця тяжко було повірити, що людина, яка сидить біля мене, побувала на справжній війні. Для мене атмосфера була трішки напруженою, тому що наштовхувала на серйозні роздуми. Але після її закінчення залишилося приємне відчуття поваги до таких людей, які готові жертвувати собою заради України.

Долбілов Владислав: У вівторок, 21 листопада я зустрівся з воїном АТО Чабанюком Ігорем Миколайовичем. Ця зустріч була дуже цікавою та, що найважливіше, корисною для мене та мого світосприйняття. Поспілкувавшись з Ігорем Миколайовичем, я зрозумів багато важливих речей, почав більше цінувати життя людей і своє власне, змінив свої життєві цінності. Його розповідь про службу в АТО вплинула тим чи іншим чином на всіх присутніх у той вечір. Спілкуючись із такими людьми як Ігор Миколайович Чабанюк, ти починаєш по-справжньому цінувати та любити свою сім’ю, близьких людей, Батьківщину, з’являється бажання змінити щось у своєму житті та житті своєї держави.

Переглядів: 81 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]